OKNA PCV

Dzisiaj trochę o oknach z naszej oferty. Posiadamy w sprzedaży okna Polskiego producenta firmy PLASTIMET z Ełku. Jest to firma działająca na rynku Polskim od 1991 roku. Posiadają własną tłocznię w której sami produkują profile PCV jest to bardzo duża zaleta względem różnych polskich producentów, którzy zamiast produkcji profili sprowadzają je z różnych miejsc świata. Jak wiadomo Polska jest potentatem na rynku Europejskim jeżeli chodzi o produkcję okien, a firma z Ełku od wielu lat utrzymuje się w pierwszej 10 ogólnopolskich rankingów, o czym świadczy min. ranking OKNOTEST Firma PLASTIMET w swojej ofercie rozróżnia kilka typów profili okiennych w autorskim wykonaniu min. ELITE, RYVEN, ENERGY czy ostatnio wprowadzony innowacyjny system CLICK ON, o którym w znaczny stopniu chcielibyśmy opowiedzieć, gdyż uważamy że jest to wyróżniający się system na Polskim i Europejskim rynku.

CLICK ON AD

Okna z profilem Click On AD, poniżej szczegółowy opis wykonanego profila.

CLICK ON MD

Okna z profilem CLICK ON MD, poniżej szczegółowy opis wykonanego profila. Proszę zwrócić uwagę na doszczelnienie środkowe, jest to jedyne takie rozwiązanie na Polskim rynku.

KOLORY OKIEN PLASTIMET

Profile CLICK ON AD i MD, możemy wykonać w różnorodnych dostępnych okleinach, dopasujemy je do każdej stylistyki domu.

KOLORY I KSZTAŁT RAMY

Oferujemy kilka kolorów ramy okna oraz kilka typów listew przyszybowych.

OKUCIA

Okna Plastimet wyposażone w jedne z najlepszych, produkowanych w Niemczech okucia firmy ROTO . Niezawodne i wygodne.

NAWIEWNIKI

Okna możemy doposażyć w nawiewniki, które pod wpływem wilgoci, temperatury czy ciśnienia w pokoju otwierają się i w odpowiednim stopniu napowietrzają pomieszczenie. Bardzo przydatne rozwiązanie do kuchni, gdzie przy gotowaniu potraw w pomieszczeniu zbiera się mnóstwo pary wodnej jak również w łazience podczas kąpieli.

KONTRAKTONY DO ALARMU

Bardzo fajną opcją w oknach jest możliwość zamontowania kontraktonów, są to czujniki połączone do alarmu, który mamy założony w domu. Istotą ich działania jest to, że zamontowane kontraktony w ramie okiennej tak jakby łączą się przy zamkniętym oknie, jeżeli okno jest otwarte wiązka kontraktonu zostaje przerwana i załącza się alarm, czyli gdy niepożądana osoba jakimś sposobem wyważy okno po jego otwarciu kontrakton wysyła sygnał do alarmu i ten wtedy włącza się dając sygnał dźwiękowy.

Na dzisiaj to wszystko o oknach. Niebawem napiszemy coś o ich montażu. Zapraszamy do poczytania, mamy nadzieję, że nasz artykuł będzie pomocny przy wyborze przez was okien. Pozdrawiamy i zachęcamy do komentowania. 🙂