Drzwi wejściowe do domu, jest to jedna z najważniejszych spraw odnośnie ciepłego, ładnego i bezpiecznego zamknięcia domu. Wejście do domu nie tylko powinno ładnie wyglądać, ważne jest jeszcze żeby utrzymywały odpowiednie ciepło wewnątrz budynku i jeszcze były odpowiednio zabezpieczone przed niechcianymi osobnikami. My uważamy że wejście do domu jest jednym ze zwieńczeń inwestycji jaką jest postawienie własnego domu i to one w pewnym sensie nadają charakter naszego mieszkania.

Drzwi aluminiowe

Całą powierzchnię drzwi aluminiowych z zewnątrz i od wewnątrz pokrywają najwyższej jakości blachy aluminiowe, skrzydło jest zlicowane z ościeżnicą, dzięki czemu tworzy to jednolitą i elegancką powierzchnię. Dzięki specjalnie użytym materiałom profili aluminiowy przenikalność cieplna drzwi wynosi nawet 0,8 W/m2K.

Charakterystyka

Dane techniczne

Wzory aluminiowych

Kolory

Drzwi aluminiowe mogą być pomalowane na każdy kolor z palety RAL

lub wykonane w dowolnej okleinie z oferty producenta.

 

Doświetla

Możemy doposażyć  w doświetle boczne, górne bądź takie i takie naraz.

Podsumowując, skrzydła aluminiowe są bardzo ładnym a zarazem ciepłym i bezpiecznym zabezpieczeniem domu. W naszej ofercie jest szereg różnorodnych rozwiązań co do wykonania. Decydując się na takie rozwiązanie możecie być pewni, że cena odzwierciedli jakość.

Drzwi stalowe

Drzwi zewnętrzne metalowe to przede wszystkim piękno i ciepło w ekonomicznej postaci. W naszej ofercie posiadamy towary producentów takich jak SETTO KR CENTER czy KMT . Ich grubość to od 55mm do 102mm wypełnione pianką poliuretonową lub styropianem.

Dane techniczne

Budowa skrzydła

Wzory metalowych 

 

 

Tak więc drzwi zewnętrzne metalowe to zwieńczenie inwestycji na najwyższym poziomie.

Na tym chcielibyśmy zakończyć temat drzwi do domu, po przeczytaniu tego artykułu myślę, że na pewno łatwiej będzie wam wybrać coś dla siebie, tak aby wasze oczekiwania zostały spełnione w 100%. Pozdrawiamy i zachęcamy do komentowania i zadawania pytań, chętnie odpowiemy. Pozdrawiamy.